چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟

چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟هارد دیسک قابل نصب در DVR از نوع اینترنال - Internal (داخلی) و با سیستم ارتباطی SATA هستند. این هارد دقیقا مشابه هاردی است که در کامپیوترهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که هارد اکسترنال External (خارجی) و یا ESATA برای ضبط دوربین مناسب نیستند و تنها می توان از آنها برای پشتیبان گیری استفاده نمود.سعی کنید تا حد امکان از بهترین کیفیت هارد دیسک برای ضبط سیستم مداربسته خود استفاده ...

ادامه مطلب

راز موفقیت اقتصاد آلمان در سیزده بند

کشور آلمان از سال ۱۹۸۶ در مجموع ده بار قهرمان صادرات جهان شده است. صادرات کلید رفاه عمومی و موتور اصلی اشتغالزایی در این کشور است. این روزها که بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا درگیر بحران یا رشد ضعیف اقتصادی هستند، بیش از هر زمان دیگری علاقه به کشف "نسخه‌ی کامیابی آلمان" افزایش یافته است. اما ریشه‌های این موفقیت کجاست؟

ادامه مطلب

اگزاست فن

 اگزاست فن ها برای مکان هایی مانند پارکینگ ها ، واحدهای صنعتی و تولیدی ، کارخانجات تولید رنگ و مواد شیمیایی ، تونل ها ، واحدهای اداری ، مسکونی و .... مناسب می باشند . 

ادامه مطلب

سیستم پد و فن

در این سیستم، در یک سمت گلخانه، بستری از سلولز یا پوشال هایی از الیاف گیاهی قرار می گیرد که به طور مرتب توسط افشانک های خیس می شوند. (مانند کولر آبی)

ادامه مطلب

هواساز چیست

هواسازهواساز (به انگلیسی: Air Handling Unit) (بطور اختصاری AHU) دستگاهی برای تأمین هوای مطبوع و سالم با دستیابی به دما و رطوبت مناسب است

ادامه مطلب